Metropolitalne Targi Pracy

twoja kariera zaczyna się tutaj!

Metropolitalne Targi Pracy to dziś bez wątpienia lider eventów o charakterze rekrutacyjno-edukacyjnym w Polsce. Od 8 lat skutecznie łączymy osoby poszukujące swojego miejsca na rynku pracy z najlepszymi pracodawcami. W tym roku udział w wydarzeniu weźmie 60 pracodawców oraz kilkudziesięciu wystawców ze świata edukacji i przedsiębiorczości. Nie zabraknie też instytucji sektora publicznego.

Wśród wystawców ponownie nie zabraknie zarówno znanych i cenionych marek, jak i lokalnych pracodawców poszukujących nowych pracowników.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również tym razem przygotowaliśmy bogatą ofertę szkoleniowo-edukacyjną. Na Targach będzie można skorzystać z 5 tematycznych warsztatów oraz

Do zobaczenia na AmberEXPO!

Targi w liczbach

to warto wiedzieć!
0wystawców
0pracodawców
0stref
0ofert pracy

Podstawowe informacje

Gdzie?

Metropolitalne Targi Pracy Pomorza od blisko dekady odbywają się w AmberEXPO, największym centrum konferencyjno-wystawienniczym w Gdańsku. Mieści się ono przy ul. Żaglowej 11. Szczegółowe informacje dotyczące dojazdu znajdziecie w sekcji: Jak dojechać"

Jak dojechać
Co i kiedy

Targi pracy startują punktualnie o godzinie 10:00 i potrwają sześć godzin. W tym czasie do waszej dyspozycji będzie ponad 100 wystawców. Inaczej wygląda harmonogram zajęć warsztatowych. Tematyka zajęć, godziny warsztatów oraz warunki udziału zostaną podane już wkrótce

Program targów Program warsztatów

5 targowych stref
znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz

sprawdź, co możemy Tobie zaoferować

Nasi wystawcy

Logo I Logo II Logo III Logo IV Logo V

Udział w MTP wnosi do działań Invest in Pomerania kilka wartościowych aspektów. Wydarzenie od kilku lat skutecznie przyciąga zarówno absolwentów, jak i doświadczonych gdańszczan poszukujących zatrudnienia lub zmiany ścieżki zawodowej. Taka różnorodność to luksus dla rekruterów i doskonała okazja do wyłowienia z tłumu odpowiednich kandydatów. Kandydaci mają także szansę dowiedzieć się więcej o danych pracodawcach czy sektorach rynku w których działają - dla nich to szansa skuteczniejszego pokierowania swoją karierą. Bardzo istotna jest również doroczna duża frekwencja, na którą przekłada się wspomniana wcześniej strona merytoryczna, ale także bardzo dobra i atrakcyjna organizacja samego wydarzenia.

Marcin Grzegory, Wicedyrektor Invest in Pomerania

Frekwencja na targach jest zawsze bardzo wysoka, a w takich warunkach dużo łatwiej o wybór idealnego kandydata. Mile zaskakuje również profesjonalna oprawa imprezy oraz liczne atrakcje, które przyciągają wielu uczestników Targów. Udział w wydarzeniu to naprawdę dobrze wykorzystany czas zarówno dla pracodawcy, który może opowiedzieć o ofertach pracy jak i dla kandydata, który uzyska wszelkie interesujące go informacje z pierwszej ręki

Karolina Szreder, Manager Zasobów Ludzkich w AUCHAN GDAŃSK

Podczas gdy większość targów pracy skierowana jest niemal wyłącznie do studentów i absolwentów, metropolitalne targi pracy są wydarzeniem przyciągającym także kandydatów bardziej doświadczonych, pochodzących z różnych branż. Dzięki uczestnictwu w targach mamy zatem szansę pozyskać kandydatów realizujących nasze zróżnicowane potrzeby rekrutacyjne.

Anna Szabowska-Walaszczyk, Specjalista ds. Relacji z Uczelniami w State Street Bank
email: info@metropolitalnetargipracy.pl
tel.: /58/ 732-53-37
fax: /58/ 302-04-99
ul. 3 Maja 9
80-802 Gdańsk
×

Log in